14
116 %
36 000 Kč
13,5 x 20 cm (výřez)
Signatura: PD M. Ševčík 1997
13,5 x 20 cm (výřez)
Signatura: PD M. Ševčík 1997
lept 2/10
12 x 9,5 cm
Signatura: PD M. Š.
13,5 x 20 cm (výřez)
Signatura: PD M. Ševčík 1997
13,5 x 20 cm (výřez)
Signatura: PD M. Ševčík 1997
lept 2/10
12 x 9,5 cm
Signatura: PD M Š
kombinovaná grafická technika
49 x 34,5 cm
Signatura: Miloš Ševčík 1969
lept, autorský tisk
15,5 x 10 cm
Signatura: Miloš Ševčík
2004
olej, vosk, plátno
65 x 50 cm
Signatura: sign. PD Miloš Ševčík 2004
2004
olej, vosk, plátno
Signatura: PD Miloš Ševčík 2004