1875–1911
kvaš, akvarel, karton
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Miloš Jiránek II–IX 904
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1910
olej, plátno
74 x 66 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1909 - 10
olej na plátně
60 x 72 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1908
2x litografie
29 x 22 cm
Signatura: sign. PD M. Jiránek 1908
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
1903
olej, dřevěná deska
27 x 21 cm
Signatura: sign. PD M. Jiránek 14.X.903
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1907
olej, plátno
68 x 82 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 275 000 Kč |