1875–1911
kvaš, akvarel, karton
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Miloš Jiránek II–IX 904
6 x 7 cm (výřez)
Signatura: PD monogram J
olej, plátno
74 x 66 cm
lept, akvatinta
24,5 x 9,7 cm
Signatura: M. Jiránek
lept, akvatinta
25 x 10 cm
Signatura: M. Jiránek