1931–1998
11
376 %
47 000 Kč
3 300 Kč
kombinovaná technika, akvarel, tužka
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Paštéka 76
kol. r. 1975
olej, sololit
62 x 78 cm
Signatura: Paštéka