kresba tužkou, dopisní obálka
23 x 32,5 cm
Signatura: na rubu Milan Adamčiak
kresba kuličkovým perem
19 x 16 cm
Signatura: neznačeno
kresba kuličkovým perem
10,5 x 13
Signatura: PD Adamčiak
tisk
8 x 13 cm
Signatura: PD / LN Adamčiak
90. léta 20. stol.
kresba fixem
33,5 x 33,5 cm
Signatura: na rubu Milan Adamčiak 90te