1895–1938
kolem 1920
kresba tuší, akvarel
10 x 8 cm
Signatura: sign. PD Galanda
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kolem 1920
kresba tuší, akvarel
9 x 8 cm
Signatura: sign. PD Galanda
olej, překližka
24 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD G
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kol. r. 1920
litografie
20 x 37 cm
Signatura: značeno PD M. Galanda
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, překližka
25 x 30 cm
Signatura: sign. PD G
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
16 x 11 cm
Signatura: sign. LD G
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |