85
108 %
388 Kč
3 500 Kč
18 x 12 cm
Signatura: Michal
6 x 7 cm
Signatura: Michal
barevná litografie
10 x 15 cm
Signatura: Michal
18 x 12 cm
Signatura: Michal
kresba tuší, akvarel
23,5 x 35 cm
Signatura: Michal
kresba tuší, akvarel
23,5 x 35 cm
Signatura: PD Michal
kvaš
24 x 19 cm
Signatura: Michal 83
9,7 x 13,9 cm
Signatura: Michal
11,7 x 8,9 cm
Signatura: Michal
litografie
9,4 x 7,7 cm
Signatura: Michal
litografie
9,8 x 6,8 cm
Signatura: Michal
tuš, papír
35 x 24,5 cm
Signatura: Michal