85
108 %
388 Kč
3 500 Kč
16 x 10 cm
Signatura: PD Michal
10 x mědirytina 40/40
3 x 3,5 / 6 x 7,5 cm
Signatura: 10 x D Michal
60. léta 20. stol.
4 x mědirytina
16 x 9,5 / 16,5 x 9,5 cm
Signatura: 4 x PD Michal
dřevoryt 1/67
18 x 8 cm
Signatura: PD Rastislav Michal, M v tisku
litografie 22/70
29 x 21 cm
Signatura: PD Michal
10 x mědirytina 40/40
3 x 3,5 / 6 x 7,5 cm
Signatura: 10 x D Michal
litografie 22/70
29 x 21 cm
Signatura: PD Michal
60. léta 20. stol.
4 x mědirytina
16 x 9,5 / 16,5 x 9,5 cm
Signatura: 4 x PD Michal
dřevoryt 1/67
18 x 8 cm
litografie 10/50
16,5 x 11 cm
Signatura: PD Rastislav Michal
16 x 10 cm
Signatura: PD Michal
10 x mědirytina 40/40
3 x 3,5 / 6 x 7,5 cm
Signatura: 10 x D Michal