85
108 %
388 Kč
3 500 Kč
barevná litografie
10 x 15 cm
Signatura: Michal
18 x 12 cm
Signatura: Michal
kresba tuší, akvarel
23,5 x 35 cm
Signatura: Michal
kresba tuší, akvarel
23,5 x 35 cm
Signatura: PD Michal
kvaš
24 x 19 cm
Signatura: Michal 83