1873–1962
1 067
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
heliogravura
v 15,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: UD M Švabinský 3. 6. - 59 u dedikace
barevná litografie
v 70,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PD M Švabinský 1914 v tisku
litografie
22 x 18 cm
Signatura: M Švabinský, v tisku MŠ 29
litografie
26,5 x 19,5 cm
Signatura: v tisku Švabinský M.
litografie
23 x 16,5 cm
Signatura: M. Švabinský
litografie
30,5 x 23 cm
Signatura: v tisku M. Švabinský
litografie
22 x 16 cm
litografie
23 x 16 cm
Signatura: Švabinský
1901
litografie
30 x 23 cm
Signatura: M. Švabinský 1901
litografie
25 x 18 cm
Signatura: M. Švabinský
litografie
25 x 18 cm
Signatura: PD M. Švabinský
litografie
27,5 x 21 cm
Signatura: LD v tisku M. Š
litografie
31 x 23 cm
Signatura: LD v tisku M. Švabinský
30. léta
litografie
26,5 x 20 cm
Signatura: sign. nezjištěna