1811–1866
5
135 %
3 600 Kč
kresba tužkou, karton
55 x 83 cm
Signatura: sign. PD pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akvarel, tužka, karton
13,5 x 21 cm
Signatura: značeno pozůstalostním razítkem Max Haushofer
Vyvolávací cena: | 1 400 Kč |
15,5 x 11,5 cm
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
akvarel, karton
19 x 15,5 cm
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
49 x 33 cm
Signatura: značeno PD pozůstalostním razítkem Max Haushofer
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |