1876–1958
3
100 %
4 100 000 Kč
olej, plátno
v 50,5 ✕ š 61,5 cm
Signatura: LD Vlaminck
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
cca 1908
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD Vlaminck
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
cca 1910-12
olej, plátno
74,5 x 93 cm
Signatura: sign. LD Vlaminck
Vyvolávací cena: | 4 100 000 Kč |