1887–1985
13
113 %
2 800 Kč
95 000 Kč
barevná litografie
v 33 ✕ š 51,5 cm
Signatura: PD 1950 Marc Chagall v tisku
barevný ofset 165/300
v 55,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Chgall
barevná litografie
35 x 26 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
35 x 26 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
36 x 51,5 cm
Signatura: PD Marc Chagall v tisku
barevná litografie
36 x 51,5 cm
barevná litografie
32 x 24,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
35,5 x 26 cm
Signatura: neznačeno
30 x 24 cm
Signatura: LD Chagall v tisku
litografie
20 x 15 cm
Signatura: v tisku Marc Chagall
litografie
35,5 x 51,5 cm