1863–1956
102
142 %
50 000 Kč
260 000 Kč
olej, plátno
v 50 ✕ š 38 cm
Signatura: PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno na lepence
40 x 31 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
64 x 46 cm
Signatura: sign. LD L Kuba 1947
olej, plátno
37 x 64 cm
Signatura: sign. LD L Kuba
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
34 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
81 x 60 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, malířská lepenka
34 x 52 cm
Signatura: sign. PD L Kuba 1939
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1898
olej, dřevěná deska
24,5 x 37 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
41 x 37,5 cm
Signatura: sign, PD L Kuba 1941
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, malířská lepenka
49,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
olej, lepenka
24 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD L Kuba
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26,5 x 36 cm
Signatura: sign. LD LKuba
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |