1912–1994
432
141 %
75 000 Kč
1 176 Kč
160 000 Kč
olej, malířská lepenka
v 33 ✕ š 24,5 cm
Signatura: LD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 33 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
olej, lepenka
v 55 ✕ š 79,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
barevná litografie 180/200
36,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD L Jiřincová
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kvaš, pastel, barevné křídy, ruční papír
39 x 29 cm (výřez)
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 50
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
29 x 39 cm
Signatura: LD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, pastel, malíř. lepenka
32 x 24 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, pastel
40,5 x 25,5 cm (výřez)
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
litografie 10/50
37 x 27 cm
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kombinovaná technika, pastel, tužka, karton
24,5 x 17,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, akvarel, běloba, kart
36 x 24,5 cm (výřez)
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, kvaš, tužka
19 x 19 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová 59
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |