kombinovaná technika, provaz, deska, autorská adjus
127 x 99 cm
Signatura: sign. na rubu autorské reliéfní razítko Přibyl 1977
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kombinovaná technika, deska
170 x 138 cm
Signatura: sign. UD Přibyl 65
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
provaz, olej, hliník, překližka
125 x 97 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Lubomír Přibyl 1983
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |