1884–1960
56
137 %
55 000 Kč
500 000 Kč
olej, dřevěná deska
v 47 ✕ š 37 cm
Signatura: LD Lin. Procházková 30
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
v 47 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Lin. Procházková
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, karton, lepenka
v 63 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Procházková 31, na rubu na lepence Lin Procházková / 1931
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
v 75 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Lin. Procházková 27, na rubu na blindrámu Lin. Procházková 1927
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 47 ✕ š 37 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
enkaustika, plátno
48 x 37 cm
Signatura: sign. PD L. Procházková
olej, lepenka
69,5 x 49 cm
Signatura: sign. LD Linka Procházková
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, překližka
70 x 56 cm
Signatura: sign. PD Lin Procházková 29, na rubu Lin Procházková
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
enkaustika, olej, písky, plátno
26 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Lin. Procházková
olej, plátno
75 x 100 cm
pastel, uhel
48 x 39 cm
Signatura: sign. PD monogram LP
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, dřevěná deska
55,5 x 70 cm
Signatura: sign. PD Lin Procházková 29, na rubu Lin Procházková 1929
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |