1922–1998
začátek 70. le
olej, plátno
37 x 48 cm
Signatura: sign. PN K. Válová
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2. pol. 40. le
olej, plátno
94 x 71 cm
Signatura: sign. LD K. Válová
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, písky, plátno
74,5 x 119,5 cm
Signatura: sign. LD K. Válová 74
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
olej, plátno
145 x 175 cm
Signatura: PD K. Válová 88
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
61 x 45 cm (výřez)
Signatura: sign. LD K. Válová 91
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
40 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 73
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, sololit
75 x 59 cm
Signatura: sign. PD K. Válová
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
50. léta 20. s
kresba uhlem
29 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD K Válová
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
komb. technika
38 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 98
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, písek, plátno
66 x 131 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 74
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
grafický list 11/20
37 x 37 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 1969
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
komb. technika, akryl, tuš, uhel
62 x 86 cm
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |