10
120 %
140 000 Kč
250 000 Kč
olej, sololit
v 87 ✕ š 61 cm
Signatura: LD Kurt Gebauer 2001, na rubu Kurt Gebauer 2001
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
plastika, polyuretan, písek, barva 1/8
v 16,5 ✕ š 21,5 ✕ h 7,5 cm
Signatura: zezadu Kurt Gebauer 2022
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
olej, sololit
85 x 60 cm
Signatura: sign. LD K.G.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akryl, dřevěná deska
80 x 62 cm
Signatura: sign. PD KG, na rubu Kurt Gebauer 2001