29
141 %
1 450 Kč
barevná litografie 28/100
v 22 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Kateřina Vítečková 1992
dřevoryt, akvarel
7,5 x 6 cm
Signatura: PD Vítečková 63
barevná litografie
19,5 x 16 cm
Signatura: PD Kateřina Vítečková 1998