28
141 %
1 450 Kč
1 450 Kč
barevná litografie 66/200
v 26 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Kateřina Vítečková 2006
2 x barevná litografie
14,5 x 6 / 10 x 7 cm
Signatura: 2 x D Kateřina Vítečková (2002)
dřevoryt, akvarel
7,5 x 6 cm
Signatura: PD Vítečková 63
barevná litografie
19,5 x 16 cm
Signatura: PD Kateřina Vítečková 1998
barevná litografie
24 x 18 cm
Signatura: PD Kateřina Vítečková 1990
barevná litografie 95/100
15 x 10 cm
barevná litografie
23 x 19,5 cm
Signatura: Kateřina Vítečková
barevná litografie
23 x 21 cm
Signatura: Kateřina Vítečková
barevná litografie
13,5 x 7,5 cm
Signatura: Kateřina Vítečková 1998
barevná litografie
23 x 21 cm
Signatura: Kateřina Vítečková
barevná litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: Kateřina Vítečková
barevná litografie
16 x 15 cm
Signatura: Kateřina Vítečková