1909–2006
158
150 %
65 000 Kč
8 550 Kč
370 000 Kč
olej, sololit
v 48 ✕ š 61 cm
Signatura: PD 65 / Valter, Valter
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, sololit
v 26 ✕ š 32 cm
Signatura: na rubu K. Valter / 1977
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, sololit
v 31 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD 85 Valter K, na rubu Valter K / 1985
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, překližka
v 67 ✕ š 61 cm
Signatura: LD Valter K 72, na rubu Valter K / 1972
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
tempera, sololit
v 48 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD 64 K Valter
kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton
v 33 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD 87 / Valter
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, sololit
v 48 ✕ š 61 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, tempera, tuš, mastný pastel, karton
v 30 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Valter K 86
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Valter K / 1960
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. LD 87 Valter
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, sololit
29 x 35 cm
Signatura: sign. UD Valter 1982, na rubu Valter Karel
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. UD Valter K 80, na rubu Valter K. 1980
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |