1919–1989
olej, plátno na překližce
v 58 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Vaca 86, na rubu Karel Vaca / 1986
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
v 28 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Vaca 81, na rubu na blindrámu Vaca 81
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, koláž, textilie na překližce
v 51 ✕ š 41 cm
Signatura: na rubu Vaca, Karel Vaca / 1986
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, překližka
34 x 49 cm
Signatura: sign. PD Vaca 80, na rubu K. Vaca 1980
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
65,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. na rubu K. Vaca / 1966
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, překližka
34 x 48 cm
Signatura: sign. PD Vaca 80
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, sololit
39 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD Vaca 78
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Vaca 60.
olej, sololit
80 x 61 cm
Signatura: sign. DU Vaca 66
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
30 x 70 cm
Signatura: na blind rámu K. Vaca 1960
Vyvolávací cena: | 54 000 Kč |
olej, sololit
33 x 47,5 cm
Signatura: sign. DU Vaca 83
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
60. léta 20. století
olej, sololit
60 x 40 cm
Signatura: sign. PD Vaca K.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |