1900–1951
15
169 %
843 Kč
85 000 Kč
v 18,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk
69 x 48 cm (list)
Signatura: neznačeno
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
v 18,5 ✕ š 14 cm
Signatura: neznačeno
15 x 10 cm
Signatura: T. v tisku
19 x 14 cm
15 x 10 cm
Signatura: T. v tisku
17,5 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno
18 x 13 cm
Signatura: nesignováno
původní linoryt
15 x 20 cm
Signatura: nesignováno
1917
19 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno
1918
18 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno