1903–1981
5
128 %
36 000 Kč
olej, překližka
73 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD Šlenger 1933
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
62 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Šlenger 56
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1947 - 50
olej, plátno
67 x 48 cm
Signatura: sign. na rubu Šlenger.
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |