1869
19
122 %
850 Kč
19 000 Kč
akvarel, tužka
v 42 ✕ š 32 cm
Signatura: PD K. Šimůnek 1932
2 x zinkografie
7 x 7 / 8 x 7 cm
Signatura: LD monogram KŠ v tisku
kresba tužkou, akvarel
v 30 ✕ š 13 cm
Signatura: PD K. Šimůnek
akvarel, tužka
12,5 x 10,5 cm
Signatura: PD K. Šimůnek
akvarel, tužka
12,5 x 10,5 cm (výřez)
Signatura: PD K. Šimůnek
akvarel
43 x 33 cm (výřez - ovál)
Signatura: PD K. Šimůnek 1925
olej, plátno
49 x 33 cm
Signatura: PD monogram KŠ
akvarel, karton
38 x 27 cm
Signatura: PD K. Šimůnek 1925.
akvarel, lepenka
34 x 22 cm
Signatura: K. Šimůnek
tužka, akvarel, kvaš, karton
35 x 20 cm
Signatura: PD K. Šimůnek 1928
kresba tužkou, akvarel
35 x 20 cm
Signatura: PD K. Šimůnek 1928
1910
11 x 7 cm
Signatura: K. Šimůnek 1910 v tisku