1874–1915
kresba tužkou, papír na papíru
v 59 ✕ š 46 cm
v 38 ✕ š 23 cm
Signatura: neznačeno
v 33,5 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
lept, papír na lepence
v 24,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD K. Myslbek
olej, plátno
60 x 60 cm
tužka, papír
17 x 22,5 cm
Signatura: Myslbek
tužka, papír
20 x 25 cm
Signatura: Myslbek