1899–1977
193
126 %
1 300 Kč
4 000 Kč
barevná litografie, autorský tisk
v 19,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
barevná litografie 25/180
v 38,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
v 31,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
barevná litografie
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD monogram M.
3 x litografie
v 17 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
v 32 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
v 25 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Karel Müller
3 x litografie
v 17 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
olej, překližka
v 26 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD K. Müller 44, na rubu Karel Müller
barevná litografie 1/120
21 x 15 cm
Signatura: PD Karel Müller
barevný ofset
14,5 x 8 cm
Signatura: PD Karel Müller v tisku
2 x barevná litografie
17,5 x 10,5 / 17,5 x 11 cm
Signatura: 2 x neznačeno