1896–1983
90
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
olej, plátno
v 87,5 ✕ š 73 cm
Signatura: LN K. Jílek 39
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
72,5 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 28
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
53 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 67
olej, malířská lepenka
45,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 62, na rubu Karel Jílek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
uhel, karton
43,5 x 56 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Karel Jílek
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, malířská lepenka
34,5 x 57 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 64
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
62,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
55,5 x 46,5 cm (výřez)
Signatura: PD K. Jílek 62
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
59 x 66 cm
Signatura: PD K. Jílek 72
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
59 x 67 cm
Signatura: PD K. Jílek 73
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
58 x 51,5 cm
Signatura: PD K. Jílek
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
62 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD 40 K Jílek
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |