1893–1953
olej, plátno
v 60 ✕ š 80 cm
Signatura: PD K. Holan
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
v 145,5 ✕ š 97 cm
Signatura: LD K. Holan
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
v 60 ✕ š 90 cm
Signatura: PD K. Holan 49
olej, lepenka
v 75 ✕ š 53 cm
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
50 x 73 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 50
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1951
olej, plátno
100 x 81 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 51
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
60,5 x 81,5 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 48
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
145,5 x 97 cm
Signatura: sign. LD K. Holan
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD K. Holan. 31.
olej, plátno
60 x 81 cm
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, překližka
55 x 82 cm
Signatura: sign. PD K. Holan. 43.
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
75 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Holan