1886–1928
7
129 %
55 000 Kč
olej, lepenka
v 48 ✕ š 64 cm
Signatura: PD K. Boháček
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
cca 1921
barevné křídy, pastel, karton
23 x 31 cm
Signatura: sign. PD Karel Boháček
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, lepenka
23,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD K. Boháček
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 36 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |