150
118 %
478 Kč
2 700 Kč
akvarel, kresba
14 x 10 cm
Signatura: K. Beneš
litografie 120/200
10 x 8 cm
Signatura: K. Beneš 92
litografie 99/200
9,5 x 8 cm
Signatura: K. Beneš 85
litografie
19 x 14,5 cm
Signatura: Karel Beneš 71
litografie, autorský tisk
22,5 x 17,3 cm
Signatura: K. Beneš 77
litografie 72/200
10,2 x 8 cm
Signatura: E. Beneš 01
barevná litografie 148/200
10 x 8 cm
Signatura: K. Beneš 87
kamenorytina 138/200
10 x 8,5 cm
Signatura: K. Beneš 93
litografie 31/100
16 x 15 cm
Signatura: K. Beneš 77
litografie
17,3 x 12 cm
Signatura: Karel Beneš 73
kamenorytina 189/200
11,5 x 7 cm
Signatura: K. Beneš 78
suchá jehla 79/100
16 x 15 cm
Signatura: K. Beneš 77