1937–2017
212
156 %
140 166 Kč
2 294 Kč
950 000 Kč
reliéf, epoxid, dřevo
v 129 ✕ š 80 ✕ h 10 cm
Signatura: na rubu Jankovič 1972
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
kombinovaná technika, deska
v 70 ✕ š 96,5 cm
Signatura: na rubu Jankovič 88
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, kresba perem, tužkou, koláž
v 65 ✕ š 49 cm
Signatura: UD Jankovič 77
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
v 96,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: UD Jankovič 89, na rubu Jankovič 89
kombinovaná technika, plátno
v 96,5 ✕ š 70 cm
reliéf, polyester, barvy
v 79 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Jankovič, na rubu Jankovič 89
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
reliéf, polyester, barvy
v 80 ✕ š 68,5 cm
Signatura: PD raznicí Jankovič, na rubu Jankovič 87
kombinovaná technika, olej, vrypy, sololit
v 70 ✕ š 93 cm
Signatura: na rubu Jankovič 99
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
polychromovaná plastika, kombinovaná technika, plechová skříň
v 203,5 cm
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kombinovaná technika, kovový reliéf, olej, deska
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Jankovič 84
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, akryl, deska
v 70 ✕ š 102 cm
Signatura: na rubu Jankovič 2010
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
plastika, epoxid, podstavec - dřevo, epoxid
v. 60 cm, podstavec 120,5 cm
Signatura: sign. na podstavci štítek Jozef Jankovič