1800–1876
4
100 %
170 000 Kč
1836
14 x mědirytina
40 x 25,5 cm
Signatura: sign. 14 x LD Führich del. v desce, 2 x PD a 1 x LD Führich v rytině, PD sign. Rytce v desce
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1844
olej, plátno
91 x 68 cm
Signatura: sign. LD Josef Fuhrich 1844
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |