1940–1989
73
137 %
119 000 Kč
1 200 000 Kč
kombinovaná technika, akvarel, kresba tuší
v 29 ✕ š 19 cm
Signatura: UD J. Vyleťal 1975
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD J. Vyleťal 69
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
v 37 ✕ š 28 cm
Signatura: UD J. Vyleťal
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
v 41 ✕ š 24 cm
Signatura: PD J. Vyleťal 1978
asambláž, koláž, textil, olej, plátno
v 120 ✕ š 61 cm
Signatura: LD Vyleťal, na rubu Josef Vyleťal / 17. XII. 1960
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
v 30 ✕ š 22,5 cm
Signatura: UD J. Vyleťal 1974, PD monogram J. V.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
v 34 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD J. Vyleťal 1974, PD monogram JV
kombinovaná technika, karton, lepenka
v 33 ✕ š 22 cm
Signatura: PD J. Vyleťal, monogram JV, LN 1973
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
v 23,5 ✕ š 27 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal, LD a PD monogram JV
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
v 30,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J. Vyleťal 1974, LD monogram J. V.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, dřevěná deska
40,5 x 53 cm
Signatura: sign. PD J. Vyleťal, na rubu Josef Vyleťal / 1983
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, dřevěná deska
40 x 30,5 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal, na rubu Josef Vyleťal / 1981
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |