1870–1922
61
170 %
162 333 Kč
460 000 Kč
olej, malířská lepenka
v 70 ✕ š 90 cm
Signatura: PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
v 60,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
v 80 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Jos. Ullman
olej, lepenka
v 51 ✕ š 67 cm
Signatura: PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
v 48 ✕ š 58 cm
Signatura: PD J. Ullmann 1912
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 58 ✕ š 43 cm
Signatura: LD J. Ullman 1904
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
v 82,5 ✕ š 101,5 cm
Signatura: PD J. Ullmann
olej, lepenka
v 37 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, karton
v 49,5 ✕ š 66 cm
Signatura: PD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1917
olej, lepenka
51 x 57 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann 1917
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
45,5 x 63 cm
Signatura: sign. LD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |