1901–1945
15
131 %
32 000 Kč
65 000 Kč
olej, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. PD Jos. Svoboda
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
120 x 80 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1925 - 30
olej, plátno
90 x 90 cm
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
90 x 90 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
90 x 90 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |