1878–1954
olej, malířská lepenka
v 49,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Písecký / 1929
olej, lepenka
v 50 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Písecký
olej, plátno
100 x 120 cm
Signatura: LD J. Písecký
olej, malířská lepenka
50 x 59 cm
Signatura: LD J. Písecký
olej, plátno
110 x 90 cm
Signatura: LD J Písecký 1919
olej, lepenka
49 x 58,5 cm
Signatura: J. Písecký
1922
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: J. Písecký