1879–1967
v 33,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Jos. Loukota
akvarel
v 17 ✕ š 21 cm
Signatura: LD St. Huť 15. X. 95 / JLoukota
kresba pastelem
v 33,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Jos. Loukota
v 36,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD monogram J. L. - R.
olej, plátno
66 x 80,5 cm
Signatura: LD Josef Loukota
olej, plátno
38 x 30,5 cm
Signatura: PD Jos. Loukota
kresba tužkou, akvarel
23 x 14 cm
Signatura: Josef Loukota
12,5 x 10 cm
Signatura: Josef Loukota