1904–1980
olej, plátno
64 x 80 cm
Signatura: sign. LD Brož 38
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kol. r. 1965
olej, překližka
50 x 118 cm
Signatura: sign. PD Brož
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
komb. technika, olej. tempera, kvaš, lepenka
68,5 x 85 cm
Signatura: sign. LD Brož Paris 35
olej, lepenka
44 x 64 cm
Signatura: sign. LD Brož 42
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |