1904–1980
litografie
v 25 ✕ š 47 cm
Signatura: PD J. Brož 44
tempera, lak, lepenka
v 50 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Brož 42, na rubu Josef Brož
litografie
v 23,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD J. Brož 44
olejová tempera, karton
40 x 59,5 cm
Signatura: PD Brož 45
tempera, lepenka
49,5 x 60,5 cm
Signatura: LD Brož 76
tempera, lepenka
49,5 x 60,5 cm
Signatura: LD Brož 76
litografie
23 x 46 cm
Signatura: PD J. Brož 44
38,5 x 58 cm (výřez)
Signatura: PD Brož 45
ocelorytina
4,5 x 6,5 cm
Signatura: Brož 73 v tisku
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: PD J. Brož 44
olej, plátno
59 x 80 cm
Signatura: PD J. Brož 44
29,5 x 39 cm
Signatura: J. Brož 64