4
120 %
420 Kč
lept, autorský tisk
23 x 36,5 cm
Signatura: PD Jiří Šorm 1988
2015
olej, akryl, plátno
100 x 75 cm
Signatura: PD J. Šorm 2015, na rubu J. Šorm
lept, autorský tisk
23 x 37 cm
Signatura: Jiří Šorm
23 x 37,5 cm
Signatura: Jiří Šorm