111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
akryl, deska
v 61,5 ✕ š 46 cm
Signatura: LD Sopko 93
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
90. léta 20. stol.
dráty, textil, akryl
v 30 cm
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
akvarel, ruční papír
v 29,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 88
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akryl, plátno
v 65 ✕ š 65 cm
Signatura: na rubu Sopko 2006
akvarel, karton
v 40 ✕ š 58,5 cm
Signatura: PD Sopko 87
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akryl, plátno
v 130 ✕ š 145 cm
Signatura: na rubu Sopko 04-5
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Sopko 2005-7
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
akryl, juta
v 80,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: PD Sopko 81
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akryl, plátno
v 65 ✕ š 65 cm
Signatura: na rubu Sopko 2006
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
akryl, plátno
v 70 ✕ š 90 cm
Signatura: na rubu Sopko 06
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akryl, plátno
140,5 x 145,5 cm
Signatura: sign. PD 81 / Sopko
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
akvarel, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 82
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |