1951
5
litografie
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: PD J. Řeřicha
olej, plátno (oboustranný)
80 x 85 cm
Signatura: PD Řeřicha 91
olej, plátno (oboustranný)
80 x 85 cm
Signatura: PD Řeřicha 91
olej, plátno (oboustranný)
80 x 85 cm
Signatura: PD Řeřicha 91
olej, plátno (oboustranný)
80 x 85 cm
Signatura: PD Řeřicha 91