90
148 %
1 516 Kč
7 735 Kč
linoryt 4/20
10 x 7,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1995
linoryt 91/170
14,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1990
olej, sololit
30 x 30 cm
Signatura: Jiří Kubíček na rubu
litografie
10,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1995
litografie
15 x 21 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1996
litografie 45/135
14,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1995
akvatinta 24/50
14 x 10 cm
Signatura: Jiří Kubíček
linoryt 62/110
15 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1991
litografie 38/120
10,5 x 7,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1991
linoryt 35/135
10,5 x 5,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1995
linoryt 91/180
14,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1990
linoryt 40/110
15 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1991