91
148 %
1 516 Kč
7 735 Kč
2003
barevný linoryt 27/60
21 x 15 cm
Signatura: Jiří Kubíček 2003
2003
barevný linoryt, akvarel 22/60
21 x 15 cm
Signatura: Jiří Kubíček 2003
linoryt, akvarel 19/150
21 x 14,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1989
linoryt, akvarel 43/150
21 x 15 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1988
linoryt, akvarel 13/50
21 x 15 cm
Signatura: Kruh . Jiří Kubíček 1994
linoryt, akvarel 8/50
21 x 15 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1996
barevná litografie, autorský tisk
37 x 37 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1989
dřevoryt, akvarel
15 x 20,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1996
dřevoryt 15/50
10,5 x 15 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1997
litografie 48/135
10,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1995
litografie 60/110
10,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1991
linoryt 6/50
10,5 x 7,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1996