91
148 %
1 516 Kč
7 735 Kč
29,5 x 21 cm
Signatura: PD monogram JK 96
1995, 1991, 1996, 1990
3 x litografie (34/135, autorský tisk, 68/150), linoryt 3/20
10,5 x 10,5 / 10,5 x 7,5 cm
Signatura: 4 x UD Jiří Kubíček (1995, 1991, 1996, 1990)
1991, 1995, 1995, 1996
3 x litografie, linoryt, akvarel
10,5 x 7,5 / 20,5 x 15 cm
Signatura: 4 x Jiří Kubíček (1991, 1995, 1995, 1996)
litografie 12/150
37 x 51,5 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1986
29,5 x 21 cm
Signatura: PD monogram JK 96
2 x litografie (20/50, 56/100)
24 x 24 / 13,5 x 30,5 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Kubíček 1988
litografie 12/150
37 x 51,5 cm
litografie 59/100
13,5 x 31 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1988
1995, 1991, 1996
litografie 85/130, 64/110, dřevoryt 15/50
7,5 x 10,5 / 14,5 x 10,5 / 10,5 x 14,5 cm
Signatura: 3 x UD Jiří Kubíček (1995, 1991, 1996)
1988, 1995, 1990, 1989
4 x litografie 71/130, 48/135, 69/150, 82/150
10,5 x 7,5 / 10,5 x 5 cm
Signatura: 4 x UD Jiří Kubíček s datací
akryl, karton, sololit
35 x 34,5 cm
Signatura: LD Jiří Kubíček 92
litografie 24/80
9 x 6 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1994