91
148 %
1 516 Kč
7 735 Kč
suchá jehla 15/40
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jiří Kubíček 1975
litografie 10/50
v 51,5 ✕ š 37 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1992
grafický list 2/50
v 51,5 ✕ š 37 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 2002
email, lepenka
v 42,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Kubíček 1974
1980, 1994
2 x litografie (24/80), 1 x kombinovaná technika
9 x 6 / 13 x 8,5 cm
Signatura: PD Jar Nov 71, UD Jiří Kubíček 1994, UD Zd. Beneš
kombinovaná technika, kvaš
21,5 x 16 cm
Signatura: PD Jiří Kubíček 62
51,5 x 37 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1963
akvarel, pastel
45 x 31 cm
Signatura: PD Jiří Kubíček
litografie 12/150
37 x 51,5 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1986
1997, 1986, 1991
linoryt 12/30, 2 x litografie (autorský tisk, 33/120)
10,5 x 15 / 10,5 x 10,5 cm
Signatura: 3 x UD Jiří Kubíček (1997, 1986, 1991)
1995, 1996, 1997
4 x litografie
14,5 x10,5 / 20,5 x 15 cm
Signatura: 4 x Jiří Kubíček (1996,1997, 1995)
litografie 12/150
37 x 51,5 cm