91
148 %
1 516 Kč
7 735 Kč
dřevoryt 12/100
v 51,5 ✕ š 37 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1990
barevná litografie 9/100
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1988
email, plátno
v 90 ✕ š 120 cm
Signatura: PD Jiří KUbíček 75
email, plátno
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: PU Jiří Kubíček 89
litografie 1/100
v 37,5 ✕ š 37 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 2006