91
148 %
1 516 Kč
7 735 Kč
1997, 1986, 1991
linoryt 12/30, 2 x litografie (autorský tisk, 33/120)
10,5 x 15 / 10,5 x 10,5 cm
Signatura: 3 x UD Jiří Kubíček (1997, 1986, 1991)
1995, 1996, 1997
4 x litografie
14,5 x10,5 / 20,5 x 15 cm
Signatura: 4 x Jiří Kubíček (1996,1997, 1995)
litografie 12/150
37 x 51,5 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1986
29,5 x 21 cm
Signatura: PD monogram JK 96
1995, 1991, 1996, 1990
3 x litografie (34/135, autorský tisk, 68/150), linoryt 3/20
10,5 x 10,5 / 10,5 x 7,5 cm
Signatura: 4 x UD Jiří Kubíček (1995, 1991, 1996, 1990)
1991, 1995, 1995, 1996
3 x litografie, linoryt, akvarel
10,5 x 7,5 / 20,5 x 15 cm
Signatura: 4 x Jiří Kubíček (1991, 1995, 1995, 1996)